Blog

Szkolenia online

Anita Gruca „Credits”

Anita Gruca „Credits”

03.11.2021,

  • Kiedy i jak odkryłaś, że branża finansowa i nieruchomości to coś, co Cię interesuje i chcesz pracować jako ekspert kredytowy?

Od kiedy pamiętam, interesował mnie świat finansów, jak się okazało słusznie. Z biegiem czasu wypracowałam swój własny model działania i współpracy z klientami, którymi są głównie deweloperzy oraz osoby nabywające nieruchomość prywatnie bądź inwestycyjnie. 

  • Wiemy, że prowadzisz webinary. Skąd pomysł na taką formę? 

Pomysł na webinary narodził się podczas lockdownu, kiedy to wszyscy mieliśmy ograniczoną możliwość spotkań z klientami, które są dla mnie nieodzownym elementem pracy. Webinary miały być ich alternatywą, poza tym, lubię mówić i mówię bardzo dużo, więc forma webinarów, czy później szkoleń była dla mnie świetnym sposobem na poszerzenie dotychczasowych działań i zwiększenie wiedzy klientów w interesującym ich zakresie. 

  • Możemy zaobserwować zwiększenie aktywności na rynku nieruchomości. Jak sądzisz, jaki będzie to miało wpływ na Twoją pracę?

Uważam, że każda aktywność jest dobra, jeśli nadamy jej właściwy kierunek, dlatego też obecna sytuacja wpływa pozytywnie na moją pracę. Rzeczywiście, obecnie na szeroko pojętym rynku nieruchomości dzieje się dużo, zarówno jeżeli chodzi o mieszkania, jak i deweloperkę. Moim zadaniem jest bieżące reagowanie na zmiany z tym związane i właściwe wsparcie działań klientów. Taki aktywny tryb pracy lubię najbardziej.

  • Jakie są Twoje ambicje oraz plany na przyszłą karierę? 

Tutaj jeszcze nie chciałabym zdradzać szczegółów, ale mam w przygotowaniu kilka projektów, skierowanych do rynku nieruchomości, które niebawem ujrzą światło dzienne. Zanim to jednak nastąpi, będę kontynuować dotychczasowe działania szkoleniowe.  

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Podziel się wiedzą:

Przeczytaj lub Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

We are glad you have chosen to leave a comment. Please keep in mind that comments are moderated according to our comment policy.