Blog

Pożyczki i finansowanie

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej 100 % online

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej 100 % online

16.11.2021,

Jesteś osobą zadłużoną, bez zdolności kredytowej? Pożyczka nadal jest w zasięgu Twojej ręki. Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej to produkt, który możesz uzyskać już dzisiaj 100 % zdalnie!

Co zamiast zdolności kredytowej?

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej, to twoje szanse na uzyskanie pożyczki są znacząco mniejsze. Masz jednak możliwość starania się o pożyczkę jeżeli masz w ręku jakiś inny atut.

Co może stanowić twoją kartę przetargową przy staraniu się o pożyczkę?

Możesz poprosić kogoś bliskiego o poręczenie Twojej pożyczki? Jeżeli nie masz takiej możliwości lub nie chcesz z niej skorzystać, pozostaje jeszcze danie czegoś w zastaw. Fundusze, które udzielają prywatnych pożyczek preferują zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Na rynku są również firmy, które akceptują inne zabezpieczenia, na przykład samochody.

Mam zabezpieczenie. Co dalej?

Powinieneś teraz zgłosić się do jednej z firm udzielającej prywatnych pożyczek pozabankowych bez BIK .

Żeby cały proces mógłby się odbyć online, musisz zeskanować lub zrobić zdjęcie kilku podstawowych dokumentów. Ich pełna lista będzie się różnić w zależności od Twojej sytuacji, ale można dać listę kilku absolutnych podstaw. Będą to:

Księga wieczysta;
Rozliczenie roczne PIT;
Akt nabycia pierwotnego Twojej nieruchomości;
Raport BIK.

Dokumenty zeskanowane, jaki jest kolejny krok?

Zbierz wszystkie dokumenty i wyślij je do firmy pożyczkowej. Proces analizy i wypracowania dla ciebie oferty może odbyć się zupełnie zdalnie na odległość. To samo dotyczy się akceptacji oferty wypracowania wzorów umów, a także całego procesu współpracy pomiędzy prywatnym inwestorem a Tobą, pożyczkobiorcą. Tylko jedno spotkanie offline.

Niestety w polskim porządku prawnym nie da się wszystkiego załatwić zdalnie. Na samym finiszu prac nad udzieleniem Twojej pożyczki będzie konieczne spotkanie u notariusza. Większość prywatnych funduszy, które udzielają gwarantowanych pożyczek dla zadłużonych dojeżdża do klienta i podpisują umowy w miejscu zamieszkania pożyczkobiorcy. 

Chce starać się o pożyczkę!

Jesteś gotowy do wypełnienia wniosku pożyczkowego. Zrób to już teraz! 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Podziel się wiedzą:

Przeczytaj lub Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

We are glad you have chosen to leave a comment. Please keep in mind that comments are moderated according to our comment policy.