O nas

onas

O nas

Firma Money Run została założona w kwietniu 2019 roku przez Łukasza Jarząbka

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się znalezieniem finansowania w ramach pożyczek pozabankowych dla firm, pożyczek pod zastaw nieruchomości oraz pożyczek pozabankowych dla osób fizycznych. Naszym zadaniem jest pomoc przy spłacie długu w ZUS i US, zadłużeń komorniczych i sądowych.W ofercie Money Run znajdzie się również pomoc skierowana klientom przy wyjściu ze spirali długów.

Za naszym pośrednictwem zrealizują każdy cel, zaczynając od zakupu nowego sprzętu, aż do finansowania na rozwój nowej działalności. Wszystko dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansującymi oraz pośrednikami. Wybieramy rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb klienta. Wspieramy firmy, którym bank odmówił udzielenia kredytu. Nie wykluczamy zadłużonych w BIK, KRD i BIG. Oferujemy pożyczki nawet do kilku milionów złotych. Działamy, gdy inni zawiodą!

Kluczową wartością dla nas jest dzielenie się wiedzą z partnerami, edukowanie w zakresie produktów na rynku pozabankowym oraz wsparcie w działaniach marketingowych. Polegamy na relacjach biznesowych i zależy nam, aby każdy klient był jak najlepiej obsłużony. Zawsze działamy aż do skutku, dążąc do tego, aby finansowanie zostało udzielone. Naszych klientów dzielimy na: inwestorów, pośredników oraz pożyczkobiorców – podczas pracy z poszczególną grupą, działamy włączając w projekt odpowiednie narzędzia, skierowane do określonego podmiotu.

Jaka jest nasza misja?

W Money Run niesiemy pomoc w poszukiwaniach szybkiego i wygodnego rozwiązania finansowego dla Twojej firmy. Pomagamy w pożyczkach pozabankowych, ponieważ znamy preferencje funduszy pożyczkowych na wylot! Zawsze walczymy do uzyskania pozytywnych efektów.

Wprowadzamy nowe produkty.

Wprowadzamy nowe produkty w postaci szkoleń dla firm oraz przeprowadzenia webinarów. Stworzyliśmy Akademię Pośrednika Finansowego, która wspiera każdego pośrednika i doradcę finansowego w zakresach pracy przy zawodzie, dzielenia się wiedzą oraz prowadzenia dyskusji z kolegami z branży. Wszystko to, co tworzymy, robimy z myślą dzielenia się wiedzą z innymi, to dla Money Run jest kluczową wartością. W łatwy sposób możecie zdobyć nowe doświadczenia.
Jesteś pośrednikiem, inwestorem, czy osobą ubiegającą się o pożyczkę?
Razem z nami nauczysz się marketingu, sprzedaży oraz nowych technologii na rynku finansowania pozabankowego. Wspieramy tych, którzy myślą podobnie oraz dostarczamy im szybkiego finansowania.
Wdrażając nowe produkty oraz dzieląc się wiedzą z innymi mamy na celu poszerzenie jasności kompetencji w zakresie finansów, pożyczek i długów. Działając z nami, zrealizujesz każdy swój cel!

Dlaczego my?

 • polegamy na relacjach partnerskich
 • robimy dogłębną analizę, dlatego jesteśmy na bieżąco z ofertą na rynku
 • analizujemy wnioski w wielu miejscach na raz, ponieważ zależy nam na krótkim czasie oczekiwania
 • gwarantujemy bezpieczeństwo oraz zaufanie
 • przygotowujemy klientów do rozmowy z inwestorem, dlatego stoimy po stronie klienta

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół cały czas szkoli się w zakresie finansów. Tylko w taki sposób możemy zadbać o najwyższy poziom obsługi oraz udzielenie skutecznej pomocy w pozyskiwaniu finansowania pozabankowego dla firm i osób prywatnych. Chcemy być bardziej dostępni dla naszych pośredników i klientów, dlatego otworzyliśmy nowe biuro w Warszawie. W tej lokalizacji głównie obsługujemy wszystkich z województwa mazowieckiego i tych, którym dalej do Krakowa.

Łukasz Jarząbek

Łukasz Jarząbek - Co-founder Money Run

Zajmuje się tworzeniem strategii produktowej i handlowej, współtworzeniem działań marketingowych oraz budowaniem sieci partnerów niezależnych. Poszerza sieć partnerską na terenie całego kraju. Dba o relacje z inwestorami i gromadzenie kapitału pożyczkowego.
Jessica Osińska

Jessica Osińska - Marketing Manager

Odpowiada za dobry wizerunek firmy Money Run w Internecie oraz na przestrzeniach social media. Tworzy Akademię Pośrednika Finansowego, w której dzielimy się wiedzą o finansach oraz tworzymy społeczność pośredników.
Patrycja Szczepanek

Patrycja Szczepanek - Analityk finansowy

Elwira Roguska

Elwira Roguska - Analityk Pożyczkowy

Pomoże wypełnić wniosek, przygotować się do rozmowy z inwestorem i podpowie, gdzie zdobyć potrzebne dokumenty. Jest odpowiedzialna za kontakt z przedsiębiorcami, pośrednikami i inwestorami. Pracuje tak, aby każdy otrzymał wszelkie informacje.
Anna Gorgoń

Anna Gorgoń - Radca Prawny

W głównej mierze specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw. Doradza w zakresie zawierania umów handlowych i przekształceń firm. Drugi zawód, to doradca podatkowy, dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szerokie spojrzenie na ich biznes.
Aleksandra Mozolewka

Aleksandra Mozolewka - Specjalistka ds. analizy rynku nieruchomości  Partnerzy z którymi współpracujemy:

  leasing

  Leasingi – w ramach leasingu jedna ze stron umowy (finansujący, pot. leasingodawca) przekazuje drugiej stronie (korzystającemu, pot. leasingobiorcy) prawo do korzystania z określonej rzeczy na pewien uzgodniony w umowie leasingu okres, w zamian za ustalone ratalne opłaty (raty leasingowe). Z leasingu często korzystają przedsiębiorcy, którzy co dopiero rozpoczynają swoją działalność budować.

  Poproś o polecenie
  leasing

  Kredyty firmowe – są przeznaczone na sfinansowanie określonego celu związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej. Korzystanie z zewnętrznych źródeł finansowania daje firmie szansę na poprawę aktualnej płynności finansowej, a dogodne warunki kredytowania stają się dodatkową zachętą do działania. W zależności od profilu przedsiębiorstwa, wyróżniamy kilka typów kredytów firmowych.

  Poproś o polecenie
  leasing

  Faktoring – usługa finansowa polegająca na wykupie przez firmę faktoringową od przedsiębiorstwa nieprzeterminowanych należności z tytuły sprzedaży towarów lub usług. Przedsiębiorstwo korzystające z faktoringu szybciej otrzymuje środki finansowe wynikające z zawartej transakcji sprzedaży. Faktoring pozwala przedsiębiorstwu skrócić cykl rotacji należności i poprawić jego bieżącą płynność.

  Poproś o polecenie
  leasing

  Doradca podatkowy – osoba fizyczna, uprawniona do zawodowego wykonywania na rzecz podatników, płatników i inkasentów czynności doradztwa podatkowego: udzielania odpłatnie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu zobowiązań podatkowych, sporządzania zeznań i deklaracji podatkowych, występowania w postępowaniach dotyczących zobowiązań podatkowych, a także prowadzenia ewidencji i ksiąg podatkowych.

  Poproś o polecenie