Strefa inwestora

Szukamy inwestycji, które mogą być dla Ciebie dobrym zabezpieczeniem i okazją do zainwestowania swoich środków, które zostaną zabezpieczone na nieruchomości pożyczającego.

Porównujemy wiele różnych klientów, którzy są wyłącznie przedsiębiorcami oraz badamy ich potrzeby i ustalamy najodpowiedniejszy dla Ciebie wariant inwestycyjny. Mamy wielu partnerów dostarczających nam klientów z potrzebami inwestycyjnymi, każdy podmiot inwestycyjny czy inwestor ma szansę w coś zainwestować.

Naszych partnerów jest około 1 500 osób, które aktywnie pozyskują dla nas klientów! Pożyczając pieniądze małym i średnim przedsiębiorstwom, zyskujesz atrakcyjne zwroty z transakcji. Natomiast firmy dostają pożyczkę na rozwój biznesu.

Dlaczego warto zostać inwestorem z Money Run?

Bezpieczeństwo

Wiesz, że przedsiębiorca jest zweryfikowany oraz cała dokumentacja zgadza się z faktycznym stanem rzeczy.

Płynność finansowa

Otrzymujesz stabilny przelew w postaci inwestycji na konto, według wcześniej ustalonego przez Ciebie harmonogramu wpłat.

Oprocentowanie

To Ty ustalasz, ile chcesz zarobić.

Decyzyjność

Ty decydujesz, któremu przedsiębiorcy udzielić dofinansowania.

Nasi doradcy dokładnie sprawdzają każdego pożyczkobiorcę, który zgłasza się po finansowanie. Jeśli coś budzi ich niepokój - wniosek pożyczkowy zostaje odrzucony. Dołącz do grona inwestorów, którzy zarabiają dzięki udzielaniu kredytów za pośrednictwem Money Run

Chcesz zapoznać się z tym, jak działamy w social media?
Zapraszamy do naszego Facebooka, gdzie dzielimy się wiedzą, doświadczeniem oraz organizujemy tematyczne szkolenia oraz na LinkedIn, na którym udostępniamy sporo ciekawych artykułów w zakresie finansów.