Uzupełnij wniosek,
a my zajmiemy się resztą!

  Z czego dokładnie klient spłaci raty oraz ostatnią najwyższą ratę.

  info

  Maksymalna wielkość wszystkich plików 24MB

  Operat szacunkowy jest opinią rzeczoznawcy majątkowego o wartości nieruchomości i stanowi dokument urzędowy. Może być sporządzany wyłącznie w formie pisemnej. Do operatu zaliczane są zdjęcia nieruchomości oraz księga wieczysta.

  info

  Jeśli jesteś osobą fizyczną bez zabezpieczenia: BIK, umowa o pracę, 3 ostatnie wynagrodzenia. Jeśli jesteś osobą fizyczną z zabezpieczeniem: BIK, umowa o pracę, 3 ostatnie wynagrodzenia, akt notarialny, zdjęcia nieruchomości. Jeśli masz firmę i bierzesz pożyczkę pod zastaw nieruchomości: BIK osoby fizycznej oraz firmy, KPiR za poprzedni i bieżący rok, akt notarialny, zdjęcia nieruchomości. Jeśli masz firmę i bierzesz pożyczkę bez zabezpieczenia: BIK osoby fizycznej oraz firmy, KPIR za poprzedni i bieżący rok, PIT za poprzedni rok, wpływy na konto firmowe za ostatnie 6 miesięcy.

  info

  Zaznacz wszystkie zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - Money Run spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul Racławicka 58, 30-017 Kraków, w celu rozpatrzenia złożonego wniosku pożyczkowego i uzyskania decyzji odnośnie możliwości udzielenia pożyczki przez bank, fundusz lub inną instytucję finansową (dalej jako: „Partnerzy”).

  Wyrażam zgodę na przekazanie przez Administratora moich danych osobowych Partnerom Administratora oraz na przetwarzanie przez Partnerów jako administratorów moich danych osobowych, w celu uzyskania decyzji odnośnie możliwości udzielenia pożyczki i oferty zawarcia umowy pożyczki z Partnerem.

  Wyrażam zgodę̨ na przesyłanie przez Administratora ofert oraz informacji handlowych Administratora oraz Partnerów za pomocą̨ środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że mogę odwołać zgodę i zrezygnować z otrzymywania informacji handlowych w każdym czasie, m.in. poprzez wysłanie żądania mailowo na adres: biuro@moneyrun.pl

  Wyrażam zgodę̨ na kontaktowanie się przez Administratora w celu marketingu bezpośredniego usług lub produktów Administratora oraz Partnerów przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń́ końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

  Oświadczam, że podane przeze mnie dane są zgodne ze stanem faktycznym.

  Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym. Zobacz więcej

  *-pola wymagane do wypełnienia. Jeśli pozostaną puste, formularz nie zostanie wysłany.

  Jeśli masz dodatkowe pytania związane z wypełnieniem wniosku i dokumentacją, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!